Mazais Princis

Profesionāla komanda, labākie Latvijā.

Cienot savu klausītāju, savu mūziku neizpildām. Grupa Mazais Princis ir, teiksim tā, mūzikas pārstrādes uzņēmums.

Negribam, lai cilvēki domā, ka esam atgriezušies. Mēs neatgriežamies, taču nebūs melots, ka mēs aizgājām, bet pēc aiziešanas cilvēki saprata – tas ir nopietni, un acīmredzot gribēja no mums atvadīties.

Tie, kuri netika uz mūsu pēdējo retrītu limitētā vietu skaita dēļ, sāka mūs aicināt spēlēt, un tā līdz šim katrs “Mazā Prinča” koncerts jo­projām ir pēdējais. Ja jau cilvēki aicina, tātad arī viņi grib atvadīties. Tādēļ mēs atvadīsimies, kamēr būs no kā atvadīties. Ietekmējoties no slavenām grupām, tādām kā “Rolling Stones”, kuri devās pasaules atvadtūrē pat desmit gadu garumā, sapratām, ka būtu tikai normāli, ja “Mazais Princis” sekotu viņu piemēram.

Citi mūs dēvē par Visuma mūzikas dibinātājiem.

Visiem ir visa kā. Dzīve kūsā. Dzīve kūsā. Debesu Tēvs mums ir devis tik daudz ko. Atveram acis, skatāmies apkārt. Viss ir mūsu. Viss ir mīlestība. Vajag paņemt. Vajag paņemt un sēt mīlestību, kā tādu pieneņpūku sēt mazos mīlas izpletnīšus.

Viktors Raiskumietis no Degumniekiem.

Kā leģenda vēsta – līdz ar grupas Mazais Princis ierašanos pasaulē, ieradās arī mīlestība un tā šī mīlestība vēl joprojām ir klātesoša ikvienā no grupas atvadu tūres retrītiem. Tie nav ierasti koncerti, bet gan dvēsļu dziedinošie transformācijas akti!

Mīlestība ir pacietīga, mīlestība ir laipna …

0